ana sayfa duygulu sözler


2020 yeni Sözler

Yeni sözler en yeni mesajlar 2020 yılı için çok yeni sözler ve mesajlar.

Güneşin Buz Tuttuğu Yerde Bir Alev Görürsen, O Bil Ki Yalnız Ve Yalnız Senin İçin Yanan Kalbimdir...

Ne Seni Unutacak Kadar Zaman Geçecek, Ne De Geçen Zaman Seni Unutturmaya Yetecek, Bırakıp Gitsemde Unuturum Sanma, Zaman Alışmayı Öğretir, Unutmayı Asla...

Geceler Seni Sevdiğim Kadar Uzun Olsaydı Eğer İnan Ki Yeryüzüne Hiç Güneş Doğmazdı.

Ben Sadece Tanrı'nın İradesini Yerine Getirmek İstiyorum. O, Benim Bu Dağa Tırmanmama İzin Verdi. Ve Ben Oradan Baktığımda "vaad Edilmiş Toprakları" Gördüm." (martin Luther King Jr.)

Yaşamak Özlemsiz, Özlem Sevgisiz, Sevgi Sensiz Olmaz! Unutma Ki Sevmek Daima Beraber Olmak Değil, Sensizken Bile Seninle Olabilmektir... Şimdi Yanında Değilim Belki Ama Özlemim Sevgim Hep Seninle... Seni Seviyorum!

Bazı Aşklar Okyanus Gibidir Görmesen De Sonunun Bir Yerlerde Bittiğini Bilirsin, Okyanuslar Bile Kıskanır Sana Olan Sevgimi. Görmesem De Sonunu Biliyorum, Sonsuza Kadar Bitmeyecek... Seni Seviyorum!

Sana En Muhtaç Olduğum Şu Anda Gel! Yaşamak Olsanda Gel Ölüm Olsanda Gel!..

Yanağına Düşen Kar Tanesi Eriyip Dudaklarına İndiğinde Ve O Bir Damla Serinliği Biriyle Paylaşmak İstediğinde Yüzünü Rüzgara Dön Ordayım.

Kaç Kadeh Kırıldı Sarhoş Gönlümde Bir Türlü Kendimi Avutamadım, Kaç Gece Ağladım Böyle Gizlice Ne Yaptımsa Seni Unutamadım

Yaşamak Özlemsiz, Özlem Sevgisiz, Sevgi Sensiz Olmaz! Unutma Ki Sevmek Daima Beraber Olmak Değil, Sensizken Bile Seninle Olabilmektir... Şimdi Yanında Değilim Belki Ama Özlemim Sevgim Hep Seninle... Seni Seviyorum!

Gözleri Uzaklıklar Değil Bazende Göze Alamadığımız Yakınlıklar Acıtır.

Gözleriyle Gözlerine Göz Koyanın Gözlerimle Gözlerini Oyarım Gözlerini Gözlerden Sakin Gözlerin Gözlerime Lazım.

Seni Ne Kadar Sevdiğimi Merak Ediyorsan, Yağan Yağmurun Her Damlasını Tutmaya Çalış, Tutamadığın Her Yağmur Damlası Kadar Seviyorum Seni.

Seni Unutmak İçin And İçtim Gözlerin Geldi Aklıma Vazgeçtim.

Seni Unutmak İçin And İçtim Gözlerin Geldi Aklıma Vazgeçtim.

Bugün Yeni Bir Meyhane Keşfettim Mezarlığın Karşısında Birgün Beni Ararda Bulamazsan Ya Meyhanedeyim Yada Tam Karşısında.

Dil Üzmezim, Tek Hece Var İsmimde Barınağım Gönül Denen Yer Benim, Benim Adım Aşk!

Hep Kalanlara Gidenleri Kattım! Bir Gün Yerine Geçemediler. O Kalanlara Gidenleri Kattım Yine Bir Tane Sen Edemediler. Zor Geldi Ayrılık Alışamadım.

Onun Güzelliğini Herkes Görüyorsa O Bence Az Güzeldir. Herkes Biliyorsa O Bence Hiç Güzel Değildir. Onun Güzelliğini Yalnız Ben Görüyorsam Bu Sevgidir. Onun Güzelliğini Yalnız Ben Biliyorsam Bu Aşktır. Hiç Kimse Bilmiyorsa Bu Yanlızlıktır.

Sesini Duysam Da Her An Yüzünü Görmek Gibi Değil, Özlediğimi Bil Her An Hiçbir Şey Seni Sevmek Gibi Değil...

Bana Kalsa Gökyüzündeki Tüm Yıldızlar Yerine Bütün İnsanlara Senin Gözlerinde Işıldayan Bir Çift Yıldız Gönderirdim

Gitme Kal Yalan Söyledim Doğru Değil Ayrılığa Daha Hiç Hazır Değilim Aramızda Yaşanacak Yarım Kalan Birşeyler Var Gitme Dur Daha Şimdiden Deliler Gibi Özledimm

Öperim Dudaklarından Gül Kokulu Yanaklarından Her Dem Gözlerimin Hapsindesin Kalbimin Tek Sahibisin...seni Seviyorum.. Hem De Çok...

1 2 3 4 5 Son 
Sevgiler hiç bitmesin duygusal sözler hazırladık.

Komedi