ana sayfa duygulu sözler


Twitter Sözleri

Twitter sözleri twitter mesajları en güzel twitler, twittere yazılacak kısa sms sözleri

Sevgi Basittir, Karmaşık Olan Bizleriz. Sevgi Güzen Verir İnsanlar Aldatır. Sevgiye Herzaman Güvenilir İnsanlara Asla!..

Seni Ne Kadar Sevdiğimi Öğrenmek İstersen, Yere Düşen Her Yağmur Damlasını Tutmaya Çalış; Tutabildiklerin Senin Sevgin.. Tutamadıklarınsa; Benim Sana Olan Sevgimdir.

Ayrılık Küçük Sevgileri Öldürür Ama Büyük Sevgileri Güçlendirir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Yangını Güçlendirdiği Gibi... Bizim De Sevgimiz Hep Yaşayacak Ve Daha Da Güçlenecek Sevgilim. Nice Günlere Birlikte Olmak Dileğiyle...

Ben Seni Deli Gibi Sevdim, Sen Beni Deliyim Diye Sevmedin.

Önce Düştüğümde Kalkmayı, Sonra Aleve Dokunduğumda Acıyı, Sevmeyi Öğrendim, Sevilmeyi Her Şeyi Öğrendim De Yalnız Seni Unutmayı Öğrenemedim!

Beni Karanlıktan Aydınlığa, Yalandan Gerçeğe, Ölümden Ölümsüzlüğe Götürdüğün İçin Teşekkürler... Seni Seviyorum!

Rüzgar Alabildiğine Hırçın,yağmur Alabildiğine İnatçı, Yüreğin İse Onlara İnat Sanki Bir Liman... Tıpkı Gözlerindeki Huzur Gibi...

Eğer Gökyüzü Bir Parça Kağıt, Deniz Bir Şişe Mürekkep Olsaydı Yine De Sana Olan Duygularımı Yazmaya Yetmezdi. Seni O Kadar Çok Seviyorum Ki...

Bu Dünyada 6 Milyar İnsan Var,30 Milyonu Uyuyor, 20 Milyonu Yemek Yiyor, 10 Milyonu Müzik Dinliyor, 1 Güzel Kız Da Mesaj Okuyor...

Mutlu Olmayı Biliyorsan, Sevmeyi Bileceksin Gerçekten Seviyorsan, Ömrünü Vereceksin.

Her Seven Adsız Bir Kahramandır Ve İnsan Sevebildiği Kadar İnsandır.

Seni Günde Bir Kere Düşünüyorum, O Da 24 Saat Sürüyor.

Önce Düştüğümde Kalkmayı, Sonra Aleve Dokunduğumda Acıyı, Sevmeyi Öğrendim, Sevilmeyi, Her Şeyi Öğrendim De "yalnız Seni Unutmayı Öğrenemedim

Sevmeyipte Seni Seviyorum Demek Kolaydır... Ama Sevipte Seni Seviyorum Demek Çok Zordur Çünkü Ya Beni Svmiyorsa Duygusu Vardır..

Seni Her Düşündüğümde Kalbime Bir Yıldız Çiziyorum. Benim Şimdi Kaç Yıldızım Var Biliyor Musun? Benim Artık Bir Gökyüzüm Var..

Ben Seni Unutmak İçin Sevmedim Ama Ne İçin Sevdiğimi Unuttum.

Seni Asıl İnsanların Basit Sevgileriyle Değil, Basit İnsanların Asıl Sevgileriyle Sevdim. Bu Güzel Aşkımıza Nokta Koyma, Sana Kucak Dolusu Virgül Getirdim?

Yapraklar Sararıp Dökülürken Yere, Yaşlı Gözlerini Çevirip Göklere, Her Gün İstemem Yılda Bir Kere, Adımı Anmayı Sakin Unutma!

Ağırdır Sevmelerim Her Yürek Taşıyamaz, Büyüktür Umutlarım Her Omuz Kaldıramaz, Her Şey Olur Da Şu Kalbim, Bir Tek Sensiz Olamaz. Mürekkepten Denizler, Kağıttan Gemiler Yaptım. Sonra İsmini Her Yere Yazdım. İsmini Yazınca Seni Sevdiğimi Sandın, Ben Seni Sevmedim Sana Taptım!.. Güneşin Buz Tuttuğu Yerde Bir Alev Görürsen, Bil Ki O Yalnız Senin İçin Yanan Kalbimdir.

Layık Olduğun Yer Seni Kabul Etmese Bile, Giydiğin Gelinlik Yerine Kefen Olsa Bile, Ardından Gözyaşı Dökenin Olmasa Bile, Bekleme Artık Dönmem Sana...

Hadi Uyandır Beni Şöyle Gördüğüm Zamansız Bir Düşmü Hadi Git, Uzaklas, Yokluğuna İnandır Beni Gerçekten

Sevgililer Öpüşürken Neden Gözlerini Kapatırlar Bilir Misin? Çünkü Gözleriyle Değil De Kalpleriyle Görmek İsterler... Yani Hissetmek İsterler. Ben De Seni Ruhumun Derinliklerinde Hissediyorum Sevgilim Çünkü Seni Çok Seviyorum.

Bir Gül Olmak İsterdim! Neden Mi? Beni Koparıp Kokladığında Vücudunun Derinliklerine Girip Bir Daha Oradan Çıkmamak İçin?

1 2 3 4 5 Son 
Sevgiler hiç bitmesin duygusal sözler hazırladık.

Komedi