ana sayfa duygulu sözler


Güzel Sözler

Güzel sözler okurken çok sevecek sevdiklerinizle güzel söz paylaşacaksınız.

Bir Erkekle Mutlu Olmak İçin Onu Çokça Anlayıp Az Da Olsa Sevmek; Bir Kadınla Mutlu Olmak İçinse Onu Çokça Sevip, Anlamaya Hiç Çalışmamak Gerekir.

Dün Gece Sen Uyurken Kızıla Boyadım Denizleri, Uçurumdan Attım Sessizliği, Haber Saldım Rüzgarlara, Fısıldasınlar Seni Ne Çok Sevdiğimi Ve Özlediğimi...

Bugün Yeni Bir Meyhane Keşfettim Mezarlığın Karşısında Birgün Beni Ararda Bulamazsan Ya Meyhanedeyim Yada Tam Karşısında.

Dalgalar Kıyıya Çarparken Şu Sözü Söyler; Seni Seviyorum.

İçine Düşen Her Hüzün Damlası Sana Seni Ne Kadar Çok Sevdiğimi Hatırlatsın.

Dost Vurulunca Değil, Unutulunca Kahrından Olur. Biz Sevdiklerimizi Kır Çiçeği Gibi Avucumuzda Değil, Kurşun Yarası Gibi Gönlümüzde Saklarız.

Seni Ne Kadar Sevdiğimi Merak Ediyorsan, Yağan Yağmurun Her Damlasını Tutmaya Çalış, Tutamadığın Her Yağmur Damlası Kadar Seviyorum Seni.

Sen Hiç Buğulanmış Cama “seni Seviyorum” Yazıp, Harflerin Arasından Dışarıyı Seyrederek, Kar Taneleri Altında Sevdiğini Hayal Ettin Mi?

Seni Sensiz Yaşamak En Kötü Kader Olsa Gerek Ey Benim Hasret Kokan Sevgilim Gel Desem Gelemezsin Biliyorum Ama Ben Seni Yaşıyorum Seninleyim Ve Tek

Sevgi Basittir, Karmaşık Olan Bizleriz. Sevgi Güven Verir, İnsanlar Aldatır. Sevgiye Her Zaman Güvenilir, İnsanlara Asla!..

Uykudan Uyanınca İnsanı Uyandığına Pişman Eden, Geri Dönmek İsteyip De Dönemeyince Çaresizlikten Delirten, Hayatta Bir Defa Görülebilen Harika Bir Rüyasın! O Kadar Güzelsin Ki Yüzüne Bakamıyorum. Titriyor Ellerim, Ellerini Tutamıyorum. Dolanıp Sarmak Geliyor İçimden, Saramıyorum. Öylesine Bağlanmışım Ki, Sensiz Duramıyorum. Seni Çok Seviyorum?

Gözleriyle Gözlerine Göz Koyanın, Gözlerimle Gözlerini Oyarım. Gözlerini Gözlerden Sakin, Gözlerin Gözlerime Lazım.

Yatağını Gül Yapraklarıyla, Rüyalarını Papatyalarla Süsledim, Üzerini Sevgimle Örttüm Tüm Kabuslarını Da Ben Aldım Ki Sen Rahat Uyu Birtanem!

İnsanlar Ne Kadar Zeki Olursa Olsun, Sevdiği Kişinin Bir Sözüne Kanacak Kadar Aptaldır..

Seni Seviyorum Çünkü Elini Kalbimin Üzerinde Hissettiğim Zaman, Üzüntülerimi Alıp Onların Yerine O Tarifsiz Sıcaklığı Koymayı Başarıyorsun...

Seni Seviyorum Diyen Sözlere Değil, Senin İçin Ağlayan Gözlere İnan

Ne Yeminler Bozdum Geceler Büyürken Sensiz Ne Yeminler Bozdum Yıllar Geçerken Sitemsiz Ne Yeminler Bozdum Tarifi Bile İmkansız, Senin İçin Ey Gülüm!!!....

Sana Doğru Bir Kelebek Uçurdum, Dağları Denizleri Aştı Seni Buldu, Yanağına Ufacık Bir Öpücük Kondurdu. Hissettin Mi?

Seni Ben Değil Gözlerim Seçti Onlar Sevdi Onlar Beğendi Sen Benim Değil Onlarınsın Gittiysen Bana Ne Onlar Ağlasın.

1 2 3 4 5 Son


Sevgiler hiç bitmesin duygusal sözler hazırladık.

Komedi