ana sayfa duygulu sözler


Delidolu Sözler

Sizin için delidolu sözler kategorisi altında deli dolu mesajlar delidolu sms sözleri.

aşkımı dağlara yazacaktım aşkımdan büyük dağ bulamadım..

bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş.

haysiyetli bir adam deli gibi aşık olabilir ama,ahmak gibi aşık olması caiz değildir.

çiçekler bile üşür dönük bakışlarla.

acımak sevgi değildir,üstünlüğün kabulüdür. hoşgörü sevgi değidir, istemediğine katlanmaktır. bağımlılık sevgi değildir, gereksinimin karşılanmasıdır. sevgi değer vermesini bilmektir. sevgi yaşama hakkını kabul etmektir. sevgi varolmaktan kıvanç duymaktır. sevgi eşitliğin duyumsanmasıdır

aşkımızı istemeyenler bizi çekemeyenler ayrilin artık diyenler hey siz! siz kazandınız.

en ağır işçi benim gün 24 saat seni düşünüyorum.

konuşmasını biliyorsan konuş, ilham alsınlar. konuşmasını bilmiyorsan sus adam şansınlar

aramızdaki mesafeler nekadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.

herkesi kusurları ile gören bir kimsenin senden de övgü ile bahsetmesini bekleme.

yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.

her deniz bir martı bulur kendine,her uyku bir rüya, her castro bir küba,her vietnam bir devrim,her kürt bir yurt bulur kendine. ben senden başka sen bulamam.

benki asi söz dinlemez,haksızlığa boyun eğmez.senin için hemde kaç kez,yaşlar döktüm inanmadın.

karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek,gündüzleri yıldızları görebilmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet

benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer. kırılan kalbimi onarmak gece güneşin doğmasını beklemek gibidir. sen suya yazı yazandın,şimdi gece güneşin doğmasını bekle!!!!

damlaların pencereye vurduğu ve rüzgarın kemanını çaldığı soğuk bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler hep seninle olsun!

güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın.

küçük kelebeğin tül kanatlarının pırıltılı tozları parmak uçlarıma karıştı onlar ordan ne zaman uçarlar sen yüreğimden ne zaman?

insanın hayatından daha değerli birşeyi yoksa,hayatının da değeri yoktur

hani sözler vardır gözleri ağlatır.hani gözler vardır sözleri anlatır.hani anılar vardır değeri geç anlaşılır.birde aşk vardır o da seni anlatır.

gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, kalbin içimde, ruhun bedenimde olduğu sürece seni sonsuza kadar seveceğim.

aşık olmak bana okyanusları hatırlatırdı. benim aşık olmam,benliğimin beni acıtan bütün sırlarını bir okyanusta eritmek anlamına gelirdi

bir yudum zehir olsan, biran bile düşünmeden seni içerdim, sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için.

1 2 3 4 5 Son 
Sevgiler hiç bitmesin duygusal sözler hazırladık.

Komedi